Eesti Mudelhobunduse foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foorumi teemal

4 posters

Go down

Foorumi teemal Empty Foorumi teemal

Post by Hellu Wed Apr 16, 2014 1:23 pm

Tahaksin teada anda mõnedest ideedest, mis võiksid siin veel olla või teisti.

Esimesena hakkasid silma muidugi see, et osad need suured teemad või kuidas neid ka nimetati on väikese tähega, samas kui teised suurega. Võib-olla on sul sellega mingi mõte, aga lihtsalt mainin Very Happy
Siis võiks olla meil ka portal või siis kuhu lehe avamisel viskab ja seal võiks olla sisselogimisekast, viimased teemad jne. (Näitena tooks siis selle foorumi: http ://snlhmn.forumotion. net/) Eemalda tühikud kuna ma ei saa veel linke lisada Smile
Samas need asjad saab siia äärde ka panna.
Kujundus on täitsa hea, kasutajasõbralik ja ilus, samas piisavalt tagasihoidlik Smile

Kui siis tekitaks mõned alafoorumid veel juurde ja sorteeriks neid (võib heita taaskord pilgu eelnevale lingile)

Aga suur tänu foorumi tegemise eest juhhei! Smile

Loodan, et keegi ei pahanda mu sõnavõtu pärast Smile

Vajadusel võin alati aidata, kuna seljataga palju rollimängufoorumeid Smile
Hellu
Hellu

Posts : 3
Join date : 2014-04-16
Age : 24

Back to top Go down

Foorumi teemal Empty Re: Foorumi teemal

Post by Tuuli Wed Apr 16, 2014 2:32 pm

Hetkel tegelikult on alafoorumid juba sorteeritud teemade või nii kaupa. Millegi pärast ei näita neid vahelõike. Ma pole veel jaksanud süveneda, et milles kala. Pole mu esimene foorum, varem vedasin mõnda aega kestvusratsutamise foorumit, kuid FB pealetung on selles praeguseks elu välja suretanud.

Esialgu katsuks foorumi natuke ellu puhuda ja siis vaatame, kas on vaja midagi veel lisada või muuta.

Eeskujuks on võetud välismaised mudelhobunduse foorumid (ennekõikke FL).

Tuuli
Admin

Posts : 44
Join date : 2014-04-09
Age : 35

https://mudelhobundus.forum.co.ee

Back to top Go down

Foorumi teemal Empty Re: Foorumi teemal

Post by Annie S Sun Jun 22, 2014 4:58 pm

Portaali mõte on väga hea! Sealt saaks ühe klõpsuga kõik kohad kätte. Meil on ka veel juba mudelhobuste veebisait, kuid see on kaduma läinud.

Annie S

Posts : 3
Join date : 2014-06-22

Back to top Go down

Foorumi teemal Empty Re: Foorumi teemal

Post by Catlyn Sun Jul 13, 2014 8:23 am

Ma arvan, et tuleks veel reklaamida seda lehte ja võistlusi korraldada (see praegune võistlus on väga hea).  
Catlyn
Catlyn

Posts : 5
Join date : 2014-04-17

Back to top Go down

Foorumi teemal Empty Re: Foorumi teemal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum