Eesti Mudelhobunduse foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üldiselt resinitest

2 posters

Go down

Üldiselt resinitest Empty Üldiselt resinitest

Post by Anni Sun Apr 13, 2014 1:42 pm

Kas keegi oleks nii kena ning aitaks lollimat. Ma tean, mis resin kujud on - kunstnike ise tehtud, mitte masstoodang jms. Kuid kas keegi sooviks mind veidi targemaks teha ja rohkem rääkida nendest - mis materjale kasutatud, kust osta üldiselt saab (lingid jms) ja noh.. arvan, et saate pihta Smile

Lisan igaksjuhuks juurde, et ma kohe ostma kindlasti neid ei rutta. Lihtsalt tahaks harida end rohkem Smile

Anni

Posts : 12
Join date : 2014-04-09
Age : 25

Back to top Go down

Üldiselt resinitest Empty Re: Üldiselt resinitest

Post by Tuuli Mon Apr 14, 2014 2:43 pm

Nagu ma olen aru saanud siis resin ongi tegelikult materjali nimetus. FBs Andra kirjutas korraks täpsemalt. Ma olen siiani kokku puutunud resin kameedega ja suht plastik tundub olevat. Aga selline, klaasilikum. Ma pole liiga palju sellese teemase süveneda viitisinud. Resin mudelid ei ole praegu veel käega katsutavad unistused.

Tuuli
Admin

Posts : 44
Join date : 2014-04-09
Age : 35

https://mudelhobundus.forum.co.ee

Back to top Go down

Üldiselt resinitest Empty Re: Üldiselt resinitest

Post by Anni Mon Apr 14, 2014 3:16 pm

Ma natuke uurisin ja leidsin veel, et näiteks kasutatakse epoksiidi. Ja siis veel mingit materjali.. ei suuda meelde tuletada, mis raske nimi see oli. Kui muidu see kunstnik teeb mudeli valmis ja need ju masstoodangusse ei lähe, siis kust need koopiad tulevad? Kas siis just koopiad tehakse selle resin-nimelise materjaliga?
Ma siin neid linke uurisin (just blogisi) ja enamus ka müüsid neid (mis siis järel olid, tuuningud jne. - kui me õigesti aru sain).
Eks peab ootama, millal ratsarikkaks saab Very Happy

Anni

Posts : 12
Join date : 2014-04-09
Age : 25

Back to top Go down

Üldiselt resinitest Empty Re: Üldiselt resinitest

Post by Tuuli Tue Apr 15, 2014 10:49 am

Kunstnik voolb savist vms esimese kelle järgi teeb vormi. Ja siis valatakse piiratud koguses resin kujusi neist.

Tuuli
Admin

Posts : 44
Join date : 2014-04-09
Age : 35

https://mudelhobundus.forum.co.ee

Back to top Go down

Üldiselt resinitest Empty Re: Üldiselt resinitest

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum